O mne

Volám sa Ľubica Gerová a maľujem na prírodný hodváb.

 

Od roku 2010 tvorím pod značkou ĽG ručne maľované hodvábne originálne šály, šatky, doplnky a odevy kombinované s hodvábom.

Prácou, ktorú do tohto vzácneho materiálu vkladám, sa ho snažím posunúť na inú úroveň a odovzdať spolu s ním aj kúsok môjho farebného sveta.

Pracujem so 100% prírodným hodvábom, prevažne pongé 5, habotai 8 a crepe de chine. Farby  fixujem, takže finálny výrobok je odolný pri praní i používaní. Vzory a motívy na výrobkoch sú moje vlastné, sú  ovplyvnené  pocitmi, vnímaním, inšpirované okolím, prírodou a módou. Každý kus z mojej tvorby je jedinečný.

Vyštudovala som  Fakultu textilnú na Technickej Univerzite v Liberci, obor projektovanie konfekčných výrobkov. Po štúdiu som pracovala  v odevnom podniku, ale moja vášeň k farbám ma uviedla smerom, ktorým kráčam, učím sa a zdokonaľujem, aby som svojim zákazníkom mohla priniesť niečo, z čoho im vyčarím úsmev na tvári a možno aj  spokojnosť na duši 😉

Vopred  každému, kto sa u mňa rozhodne nakúpiť ĎAKUJEM a zároveň prajem príjemné chvíle s mojim výrobkom, nech si splní svoju službu čo najlepšie a je dobrým spoločníkom čo najdlhšie.

Ľubka