O mne

Už je to nejaký čas, čo som zo zvedavosti kúpila 10 bielych hodvábnych šatiek, tešila sa z nich, pozerala na ne a rozmýšľala čo s nimi. Vtedy mi ani vo sne nenapadlo, že ich raz bude viac.

 

Množstvo hodvábnych výrobkov, ktoré vzniklo mojimi rukami ku dnešnému dňu presne neviem, ale viem že to číslo je určite štvorciferné.

Nestalo sa tak však len vďaka môjmu nadšeniu, ale hlavne vďaka príjemnej odozve záujemcov o moju tvorbu. A nesmiem zabudnúť ani na podporu od svojej rodiny. Za toto všetko veľmi ďakujem, že som sa dostala tam, kde som teraz.

 

Od roku 2010 tvorím pod iniciálami svojho mena ĽG, ručne maľované hodvábne originálne  šály, šatky, doplnky a odevy kombinované s hodvábom.

Vyštudovala som odevnú technológiu na Textilnej fakulte Technickej Univerzity v Liberci. Po štúdiu som niekoľko rokov pracovala v odevnom odvetví  a potom mi do cesty vošiel hodváb. Tento materiál a moja silná vášeň k farbám ma zviedli smerom, ktorým teraz kráčam. Stále sa učím, skúšam a zdokonaľujem tak, aby práca ktorú odvediem mala zmysel, bola predovšetkým robená so srdcom a aby bola spokojnosť na oboch stranách, na mojej i strane spotrebiteľa.Prácou, ktorú do tohto vzácneho materiálu vkladám, sa ho snažím posunúť na inú úroveň a odovzdať spolu s ním aj kúsok môjho farebného sveta.Pracujem so 100% prírodným hodvábom, prevažne pongé 5, habotai 8 a crepe de chine, šifónom. Farby fixujem, takže finálny výrobok je odolný pri praní i používaní. Vzory a motívy na výrobkoch sú ovplyvnené mojimi pocitmi, myšlienkami, vnímaním, inšpirované okolím, prírodou, trendami a módou.

A PRE KOHO TO VŠETKO ROBÍM?

  • pre všetky milovníčky šatiek 🙂
  • pre Vás, ak chcete obdarovať milovníčku šatiek
  • pre Vás, čo uprednostňujete prírodný materiál a ručnú prácu
  • pre Vás, čo sa chcete odlíšiť a obľubujete originalitu módnych doplnkov
  • pre Vás, čo hľadáte malý darček k narodeniu bábetka, k výročiu svatby (hodvábne obliečky)
  • pre Vás všetkých, čo milujete farebnosť tak ako ja a chcete si urobiť radosť 🙂

 

Vopred každému, kto sa u mňa rozhodne nakúpiť ĎAKUJEM a zároveň prajem príjemné  chvíle s mojim výrobkom, nech si splní svoju službu čo najlepšie a je dobrým spoločníkom čo najdlhšie.

Ľubka